David Kubík: „Budu ten zlý…“

Budu ten zlý a napíšu to…
Jako fanklub jsme nečekali, že se nakonec stane tradicí, to, jak k nám hráči chodí při děkovačce AŽ jako k posledním (podřadným). Nevím, co nám tím dávají najevo, a čí debilní nápad to je, ale rozhodně je lepší něco říct, než hrát tuhle stupidní hru, která už bohužel nějaký čas trvá. Pokud dávají najevo to, že se z nás neposerou, tak fajn, ale stačí jednou. Takhle se také může stát, že nás tam už další zápasy neuvidí. My jim nic neudělali, naopak. A chvilkové spory s vedením klubu nemají co zasahovat mezi hráče a fanoušky, jsou to tři rozdílné tábory. Dost nás to uráží, natož když se to zápas co zápas opakuje. A vůbec nezáleží na tom, jak dobří ve fandění jsme. Chodit nejprve někam, kdo je za celý zápas jedinkrát nepodpoří, tak dobře. Prostě jen tak se po hvizdu rozutéct druhým směrem od fanoušků, kteří jim celý zápas fandili. Vypadá to celkem komicky. Je jen naší hloupostí, že tam jak pitomci po tomhle zůstáváme, abychom si vzájemně poděkovali…

převzato:
napsal David Kubík na FB profilu FK Pardubice (odkaz)


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

3 thoughts on “David Kubík: „Budu ten zlý…“

  1. Jak je již uvedeno, nebylo by vůbec špatné se spojit. A to, že chodíme za Vámi jako poslední to tak vubec není. Prostě jdeme poděkovat tam, kde se fandilo, pořadí není vůbec důležité.

  2. A nebylo by spíše lepší se spojit a fandit společně? Dva kotle si můžeme dovolit až nás bude 100 :-) Pokud spojíme síly, tak atmosféra bude mnohem lepší a zlomíme i ty obyčejné diváky. :-)

  3. Na jednu stranu Tě chapu,ale jste fanklub máte privilegia a své jisté,asi tedy i být první komu tým poděkuje.Jsou tu ale i jiní fanoušci,kteří našemu klubu fandí a podporoji ho ,tim vic si myslim že poděkovaní ze strany hraču plácnutím nebo zatleskániím komu koliv jinému než vám“a nejde o pořadi“,muže pomoci navštěvnosti, domácímu prostředí na stadionu i sebevědomí týmu.Oni tam nechoděj kvůli vám!!!!!mně osobnč a to nemluvim jen za sebe,to placnutí proti Zlínu atd.hrozně nakoplo,je to osobní a ty to jistě chápeš!!!!my se určitě fandit snažíme i když nás není moc!!To hlavní je,že to slyšej hráči a ne ty na druhé straně…..jde nám snad o stejnou věc a to o náš klub a naše kluky,nehledej v tom nic jineho.debilní napad?myslim,že to je spontánní reakce kluků..vděk,poděkovat je slušné!!!!není to od kluků nic proti vám,vám vděčí za hodně,ja vám fandím a jsem rád,že tam jste.nebyla by to paráda kdyby řvali a tleskali všichni??? pardubice olééé klouda zelenej sektor:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *