Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
FK Viktoria Žižkov : FK Pardubice | 0:2 | – Ultras Pardubice

FK Viktoria Žižkov : FK Pardubice | 0:2 |

Tak a je tu první jarní výjezd. Jedeme se podívat jak to hrajou na Praze 3 ; jedeme na Viktorku…

Den předem máme všichni zákaz kalby aby se lidi dostavili protože to je pro některé jedince nadlidský úkol.  Scházíme se za asistence chladného povětří na pardubickém nádraží o třičtvrtě na osm ráno v počtu jedenácti kousků. V Praze na nás čekal KK a vydali jsme se vzhůru do žižkovského kopce. Samozřejmě proběhla vstupní prohlídka s pojená s odebíráním věcí. Takže jsme pro tento zápas byli krom bez vlastního proviantu, také bez vlajky na tyči. Prej by to mohla být zbraň (asi že bychom se navzájem napíchli). Vyvěsily se vlajky v počtu tří, při čemž se při tom kolega Štika skoro zabil. Bohužel flagy nebylo možné vyvěsit pořádně protože tomu a) bránila klec b) to nebylo za co dole uvázat, takže velká nová vlajka co měla premiéru na domácím mači s Opavou byla věčně převrácená větrem. Dobré bylo že se přidali i dva pražští supporteři co s námi byli i na podzim na vršovické Bohemce.

Na začátek zápasu jsme chtěli ukázat co v nás je, tak jsme fandili myslím dost hlasitě a vytrvale. O stejné se pokoušela i protější VELMI prořídlá tribuna domácích. Celý zápas jsme čekali kdy teda přijde zbytek jejich kotle, ale tak nějak se prostě nedostavili. Takže domácí kotel čítal odhadem max. 30 hlav. Během 1.poločasu se ukázalo naprosté organizační diletantství pořadatelské služby kdy „pravá nevěděla co dělá levá“.

O přestávce došlo k premiérovému představení a prodeji nových samolepek a samozřejmě bylo těmito náležitě označkováno území.

V druhém poločase jsme pokračovali v nastoleném tempu supportu. Stejně jako hráči na hřišti očividně zmrzlí na kost. Oba týmy si vzájemně ostřelovaly sítě za brankou. A marně zkoušely pozornost „strážců mezi třemi tyčemi“. Žižkovským nepomohlo ani sražení pardubického brankáře Frydricha s míčem v náručí za brankovou čáru. K prvnímu výbuchu jásotu došlo až v minutě třiaosmdesáté po Petrusově rozvlnění žižkovské sítě. 0:1 . S výbuchem jásotu bylo odpáleno i první MALÉ pyro. Hasiči se ani nesnažili ho hasit protože dobře věděli že tento druh není nebezbečný a hlavně než se k němu dostanou, tak bude už dávno chcíplý. Druhý jásot s druhým pyrem propukl hned o pět minut později po průniku a gólu dvojie Rešetár-Petrus. 0:2

Co do kvantity a energičnosti supportu jsme byli jednoznačně aktivnější my ikdyž zima je sviňa a utlumovala aktivitu obou táborů bez rozdílu. Obecně lze říct že očekávané chladno přimělo hodně diváků zůstat doma. Proto vůbec nikdo nevěřil oznámení o naprosto nereálném počtu 836 diváků.

Počet: 14 hlav
Vlajky: „Footbal Fanatics“ + „On Tour“ + „Polka“

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

13 thoughts on “FK Viktoria Žižkov : FK Pardubice | 0:2 |

1. Kdyby se nehrálo ráno, tak přijde více lidí do domácího sektoru, ale i do sektoru hostů. Také hrajeme v 10:15 a dost mě to se_e

2. No u nás fakt slabota v zaplnění kotle, ale aspoň v druhým poločase si myslím, že intenzita fandění byla tak stejná, ne-li u nás lepší. První poločas jsem zaspal :)) – takže nemohu hodnotit. Ale chválím vás aspoň za pyro a za snahu.

PS: Co jsem vždycky slyšel, tak naše klobásy jsou dobře hodnocené a problém bejtvá u hostů jen když jich je hodně, kvůli kapacitě, což je ale většinou problém sektoru hostí i jinde

1. jakože klobásy byly (prej) výborný, ale ta distribuce opravdu děs, k tomu zmrzlý pivo – nepotěšilo…. ;)) váš malej počet mě překvapil, asi to bylo tou kurevskou kosou a blbejma výsledkama, ale teda pamatuju vás víc

1. Máš pravdu no, věřím, že kdyby bylo teplejš a byly lepší výsledky tak nás určitě víc bude. Proti Ústí to bylo lepší a ještě jsme měli choreo. Ale na jaře už jsme odehráli 3 zápasy a zatím jsme nedali gól :-/