Vlakový výjezd do Hradce

Očekávané „Derby o Východní Čechy“ se rapidně blíží. To si nemůžeme nechat ujít, proto Fanklub FK Pardubice pořádá vlakový výjezd.Poslední ligové derby se na Vše sportovním stadionu odehrálo v sezoně 2005/2006 , a skončilo výhrou pro domácí 3:2 . Utkání sledovalo 4630 diváků.

Tato sezona byla pro klub FK AS Pardubice bohužel poslední a klub se stěhoval do Sokolova. Fotbal v městě perníku ale rozhodně neumřel, postupnými krůčky takřka „od píky“ jsme se opět dostali na výsluní. Konkrétně do 2.ligy nyní nazývané FNL.

Teď ale musíme znova spojit síly a jít bojovat na DERBY! K tomu nestačí sponzoři ani peníze, ale  především pořádná podpora pro naše mužstvo! Teď jsou na řadě k boji fanoušci, spojme síly a vytvořme červenobílé peklo, které požene naše borce k vítěství.

DERBY JE NAŠE ,VÍC NEŽ HRADEC!!!

 

INFORMACE

 • Sraz: na vlakovém nádraží ve 14:55
 • Odjezd: 15:05, nebo 15:33  (podle situace)
 • Návrat:  Vlak jezdí každou chvilku, čili se můžeme trochu zdržet.
  Příjezd cca 19:30 – 20:00
 • Cena: 140,- (cesta 50,- + vstupné 90,-)
 • Kontakt: Staník

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

14 thoughts on “Vlakový výjezd do Hradce

 1. twl přijelo vas knam do hk hodne jen ste se strapnili 50lidi k smychu jen pockejte jak pojede kvam my tak to tam shořili

 2. Tak si říkám,že v HK budete hned pod ochranou beng,tak co třeba k vám přistoupit nečekaně v Stéblový nebo Opatovicích a trochu si s váms pohrajeme???

 3. Doporučoval bych vám zůstat raději doma. Na stadion se stejně nedostanete. A když jo, tak k vaší smůle.

  1. Internet HOOLIGANS Hradec Králové :-) Zatím se předvádíte kluci v čele s pohárovým Ludvíkem apod. Ti co mají nejvíce keců dopadnou vždy špatně, SMRT MECHOWU. Doufám, že dorazí i UFO Ultras Hradec :D :D :D

  1. Všicni z koněpulek povinně kapesničky s sebou,pojedete domu s velkym brekem. NIC NEŽ HRADEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *