Výjezd sezóny? – Očekávání naplněna… (aneb autobusem do Budějc)

1913397_10203774079736274_894891517286056662_oPovídání o tom, jak jsme jeli na „výjezd sezóny“ a že to výjezd sezóny opravdu byl…

Cesta na Jih začala s malým zpožděním, avšak na náladě to neuškodilo a tak se chvíli před 14.h odjelo směr Č. B. V autobuse byla tradičně dobrá zábava, zejména díky počtu, který se nás sešel. Cestou jsme projeli vichřicí, ale to nikomu nemuselo vadit, jelikož se holdovalo zlatavému moku a tipovalo se „za pětku“ jak dopadne dnešní utkání.

Po příjezdu do metropole Jižních Čech nás nemile překvapila cena na toto utkání, která byla zbytečně přemrštěná, ale ani toto nás nezastavilo a pokračovali do našeho sektoru. Cestou nás ještě zastavila „brigáda pánů ve žlutozelených vestách, aby si na každého z nás šáhli“ – security (pozn.red. Sekuritka byla jinak v pohodě). První poločas, kvalita hry byla dobrá, fandilo se celou dobu a výhled na hru byl obstojný. „Odpovídačka“ se povedla se sektorem domácích, ale to byla jediná spolupráce s fanoušky Dynama. Naše choreo vzbudilo dobré ovace jak na stadionu, tak na internetových portálech a právem jsme byli s první polovinou tohoto zápasu spokojeni.

1393116_659920804043735_3481807460358509634_nVe druhém poločasu se začalo nešťastně, a domácí se bleskově dostali do vedení trefou Kaloda. A toto vedení i uhlídali a zápas poté skončil tím nejtěsnějším rozdílem 1:0. Bohužel ke konci druhého poločasu se projevili domácí fanoušci a přicházeli provokovat do našeho sektoru, ale tím to neskončilo. Po zápase se strhla menší potyčka s „fans“ domácích. V této potyčce došlo též na „výměnu“ šál, která skončila remízou – 1:1.
Cesta domů byla zdlouhavá, ale nesla se poměrně v dobré atmosféře, lítost nad prohraným duelem nás nezlomila a celý výjezd hodnotíme kladně.

10302272_872645779419690_5788887916588771445_nZa zmínku stojí, též domluvený fight 3×3 s domácími, které skončil po taktickém boji těsnou prohrou 2:1. Na serveru www.hooligans.cz je shrnutí tohoto fightu a pardubická squadra tak úspěšně získává první ostruhy z boje a respekt ostatních táborů.

by Zetko

.

______________________________________________

Statistiky (by StK):
Domácí: asi 20 lidí, support průběžný a nic moc, 1 vlajka+1 mávačka, 1x vytažena sektorovka, bez chorea, bez pyra
Hosté: 196km busem, 34hlav, support celý zápas, 1x choreo, 3 vlajky + 2 mávačky, pyro 3x během cesty, na stadioně ne