BC Kolín : BK JIP Pardubice | aneb jak jsme jeli na výlet s baskeťákama

Několik dní  jsme se o zimní pauze chystali na basketbalový výjezd s BEKSOU 1956. Den před výjezdem vychází na idnesu článek (odkaz) , ve kterém se píše o obavách z pyrotechniky na tomto utkání z důvodu účasti fotbalových ultras. Nad článkem jsem se pousmál, neboť média jsou zakomplexované osoby  viz. pan Sejkora. Na nádraží se scházíme v celkem slušném počtu, zakupujeme hromadnou jízdenku a obsazujeme si vagón osobního vlaku.

V Přelouči přisedlo dalších pár osob a ve vlaku se rázem nacházelo cca 25 Pardubáků. Paní průvodčí neměla moc do zpěvu a k popěvkům se nechtěla přidat. Bohužel přidala více nasranosti a pokutovala jednoho člena za kouření a bordel na zemi. Na hlavním nádraží nás měla čekat Policie, ale my se rozhodli vystoupit na zastávce Kolín – Dílny a chytře se vyhnout ACABům. Bohužel po cca deseti minutách chůze nachází naší ekipu a doprovázejí nás cestou na basket dvě vozidla s majáčkem. Rozhodli jsme se pro trochu srandy a rozeběhli jsme se do nějaké uličky obytné zóny. Policie projela a my opět běželi pryč dále, směr tělocvična. DK objevil otevřený vchod, kterým jsme proběhli a opět jsme se ocitli na hlavní Kolínské trati. Po několika hozených dělobuchách zastavuje naší skupinu místní šerif a vyhrožuje rozbitím našich obličejů.

Před tělocvičnou se bavíme, zpíváme  a popíjíme pivo za 15,-. Opět dorazil šerif s kámošem a opět přebral dohled nad naší skupinou. Většina z nás si zakoupila vstupenku a šla se dále opět bavit ven. Hodil se jeden ohýnek, pár chorálů a velký problém byl na světě. Šerif se vrhl na jednoho z nás a kopl si bengál pod auto, kde něco zapraskalo :D Pořadatelé a policisté nás nechtějí pustit dovnitř a tak začíná boj. Za porušení návštěvního řádu blablabla… Ničeho rozumného jsme se nedozvěděli ani od přivolaných posil, které na místě zasahovaly, neboť  šerif ztratil kontrolu. Zápas začal a tak jsme alespoň prvních pár minut fandili před halou a skrz výlohu koukali na basketbalový koš. :D Policie neustoupila ani po deseti minutách hry a tak jsme se odloučili od tělocvičny. Na okénko  šerifova auto  se přilepil pozdrav UP a BEKSY.  Rozdělili jsme se na několik skupinek a šli se bavit posvém, někdo vyzdobil Kolín samolepkami a někdo jezdil na vláčku ve FUTURU. Po příjezdu do Pardubic se ještě asi osm lidí vydává do naší knajpy, kde se to rozjelo více než na zápase. :D I přes nevpuštění na zápas sem šel domů vyřvaný s dobrým pocitem.

To co se stalo nemá více cenu rozebírat a doufám, že práskač má ze sebe radost.

Dále bych chtěl poděkovat všem, kteří se i přes potíže do haly dostali a i tak odešli s naší skupinou.

NÁŠ SVĚT NEZNIČÍTE, TESLA A BEKSA

A ještě cosi o nás v televizi: odkaz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *