BKS Pardubice : Ariete Prostějov | Hráči vládci parketu – T&B vládci tribun

Do Pardubic přijel odvěký rival z Prostějova a u toho jsme prostě nemohli chybět…Zápasu předchází příprava jedné choreografie, ke které bohužel přibyla ještě další, směřovaná pro zesnulé hráče Jindřichova Hradce. Tímto bych chtěl za nás fanoušky vyjádřit upřímnou soustrast všem pozůstalým.  Na zápase se nakonec objevuje ještě jedna prezentace, která se původně měla vytahovat v Kolíně.

Na začátku utkání se vytahuje transparent pro zesnulé hráče a celá hala drží minutu ticha. Hráči do zápasu vstupují velmi aktivně a tvrdě, což se tribunám líbí a atmosféra odpovídá výkonům na hřišti. V kotli se tentokrát schází třicítka fanatiků, kteří celý zápas ženou BEKSU ke dvěma bodům.

V průběhu první čtvrtiny se vytahuje druhá prezentace na které je napsáno: BOJUJTE ZA BEKSU. V zápase se velice ujal nový chorál:  Dukla celá teďka se veselí  ČERVENO – BÍLÝ, jdeme do útoku za jedno, pojďme všichni pobláznit stadion, ať se tu slyší BEKSA ŠAMPION!!!!! . Support je na velice dobré úrovni a chorály se drží velmi dlouho. Na začátku čtvrté čtvrtiny se prezentuje naše poslední choreo, na kterém je postava v kapuci zahalená stínem se sloganem: JEDNOTA = SÍLA.  Choreo poukazuje na to, že spojením BKS a FKP vznikla jedna síla, která táhne za jeden provaz. Do konce utkání zní halou nový chorál, ke kterému se přidává i celá tribuna (krom skupiny sedící v dolní části tribuny a bezdůvodně vyhrožující našemu fotografovi) a posledních pár minut stojí celá hala na nohou. Fanoušci odcházejí, hráči se protahují a my si jedeme tu svoji a fandíme dále. Hráči nám zatleskají a míříme ven z haly. Zde se sjednocujeme, loučíme s některými kamarády a zbytek míříme do naší klubové knajpy. V hospodě se tradičně hrajou šipky, fandí se a probíráme další zápasy.  Ale nejvíce se bavíme na úkor hokejových fanoušků a zpíváme si jejich “chorály“ a pokřiky. Během tří minut jsme odfandili a prožili celé hokejové utkání.

Jo a pochvala do komentářů potěší :-)


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

One thought on “BKS Pardubice : Ariete Prostějov | Hráči vládci parketu – T&B vládci tribun

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *