Černá invaze do Kolína

kolin1 Snad jako odměna nám vyšel poslední výjezd tohoto kalendářního roku do Kolína, který je od Pardubic vzdálený pouhých 50 km. Na tento výjezd je vyhlášená akce „Všichni v černém“  která se podle nás velice vydařila a skoro celý kotel byl oblečen do černého.

Jako dopravu volíme osobní vlak, ve kterém budeme mít vlastní  “klid“. V nádražce se schází už od brzkého rána dosti fanoušků a těsně před odjezdem sčítáme kolem padesáti fanatiků. Ve vlaku fandíme, popíjíme a bavíme se po svém. Vystupujeme z vlaku, formujeme se do řad a začínáme řvát chorály. Před nádražím neregistrujeme žádné četníky, kteří nás ale nezklamali a do dvou minut byli připraveni ve své zbroji. Cestou na stadion odpalujeme trochu pyrotechniky a četníci na to nijak nereagují. Po dvaceti minutové chůzi se zastavujeme u parčíku, kde vyprazdňujeme svoje močáky. Z ničeho nic je sebrán jeden fanoušek za močení na veřejnosti a je pokutován tisíci korunou, což se nám nelíbí a jdeme k místním šerifům pro vysvětlení (pozn. že cestou jsou na chodníkách h*vna od psů nikomu však nevadí). Přicházíme k místnímu hřišti, kde zakupujeme za 60,- vstupné a míříme směr sektor, kde už čeká sekuritka.

kolin2bDo sektoru pronášíme pyrotechniku a nikdo nemá problém s vpuštěním do sektoru. Vyvěšujeme vlajky, občerstvujeme se a připravujeme se na support. V sektoru se nakonec schází přibližně 60 hlav. Již ve třetí minutě vstřílíme branku, která dodává našemu kotli energii a fandíme o sto šest .Vedeme 3:0 tudíž o výsledek nemáme strach a tak se začínáme bavit, odpalujeme pyro apod. Kolín snižuje na 3:2, ale ani tyto branky neumlčely náš skvělý support. V průběhu hry vylézá jeden fanoušek na plot, což se nelíbí místní sekuritce, která strká našeho fanouška dolů. Jinak žádná buzerace ani konflikt neproběhl. Nakonec náš tým vítězí 4:2 a zaslouženě si užíváme děkovačku s hráči.

kolin3Cestou zpět se bavíme a měníme směry trasy na nádraží,
na což musejí reagovat ACABové.
Po příjezdu do Pardubic jdou někteří ještě na hokej.
Celá fotogalerie z akce
FOTO:Kryštof Kudláček, Groundhopping etc., a další

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

One thought on “Černá invaze do Kolína

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *