FK Pardubice : FK Baník Most 1909

998425_843938832290385_1424765087_nParádní jízda Pardubic pokračuje! A to nejenom jízda našich hráčů, ale také naše, která navázala na velice povedenou zimní pauzu. Pozoruhodnou jízdu rozjeli naši hráči už při domácím utkání s Vlašimí, kterou jsme porazili 2:0. Další týden jsme vyhráli 3:0 na půdě Střížkova. Kdo by ale čekal, že ani v dalším utkání nedostaneme branku? Parádní druhá půle proti Mostu zajistila další tři cenné body do tabulky.

Hodnocení supportu:

Pár dní před zápasem dostáváme echo, že by počet hostujících fanoušků nemusel být vůbec špatný a na stadionu by mohla být dvacítka hostujících fanoušků. Na zápas jsme se vydali opět z naší knajpy a vzali jsme to přes sektor hostů. Já sem byl osobně překvapen z počtu Mostečáků, neboť v sektoru stálo kolem třiceti hlav. Když vezmeme v potaz  dálku a čas utkání, tak počet je opravdu slušný. V našem sektoru se schází 30-40 fanatiků, kteří jsou po velice vydařeném výjezdu do Prahy natěšený na další support. Zápas začíná a na obou stranách barikády se rozjíždí poměrně hlasitý support. 1382835_843938985623703_1541892913_nV prvním poločase se v domácím sektoru odpaluje pár kusů pyrotechniky, která se musela líbit všem fanouškům. Ani hostující fanoušci nezaostávají a odpalují další pyrotechniku. V prvním poločase se opět přeřváváme se Zeleným sektorem- červená—bílá. Do odpovídačky se zapojilo I několik „gaučáků“ a efekt to mělo celkem solidní. Doufám, že časem bude odpovídat celá Vinice. :D . O poločase jde pár jedinců do sektorů hostů, kde si vyměníme samolepky, pokecáme a míříme směr druhý poločas. Už ve 48. minutě vstřílíme branku a náš support nabírá na kvalitě. Na 61. minutu asi dlouho nezapomenu, Lukáš Pouček se vydal  oslavit svoji  branku směr kotel, kde na plotě viselo několik fanatiků a mohli tak oslavit branku s hráči.  TO JSOU TY MOMENTY, PROČ SE CHODÍ NA FOTBAL!
Tento stav utkání  uťal dosud dobrý support hostujících fanoušků. My se do konce zápasu bavíme a blázníme, neboť už bylo jasné, kde body zůstanou. Hlasatel ohlásil 786 platících diváků, což mě dosti překvapilo, protože stadion vypadal více naplněný. 1966855_843939025623699_1459953294_nNásledně probíhá tradiční děkovačka a míříme směr domov, nebo EX.

Pozitiva:
– pyro
– počet fanoušků
– chorál Užičko kolo se velice chytl
– z prodeje samolepek se vydělalo 750,-

JEŠTĚ BY JSEM CHTĚL PODĚKOVAT VŠEM, CO PŘIŠLI I NA BASKET A NEVYSRALI SE NA TO!
Sice fandění nestálo za nic, ale není se čemu divit! Pokud se na to vyserou ti, co na fotbale nebyli, tak to asi těžko vydrží ti, co 90. minut řvali na fotbale.

//Red. poznámka: Pohled z druhé strany – Report Ultras 1909//