Prohlášení k událostem před, během a po hokejovém zápase HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Mountfield Hradec Králové

Po přečtení nesmyslných článků pana Sejkory a názorech některých pardubických fanoušků (hokejových), nám přijde vhodné vydat následující prohlášení k této situaci:

1) Ultras Pardubice se v žádném případě nepodílí na udávání hradeckých fanoušků, kteří odcizili vlajky fanklubu HC Pardubice. Mrzí nás chování těchto fanoušků (našich), kteří si nedokáží při takhle vyhroceném zápase uhlídat vlajky a nechají si je ukrást doslova pod nosem.

2) Ultras Pardubice se též nepodílí na udávání fanoušků, kteří kradou šály, dresy či používají pyrotechniku.

3) Ultras Pardubice zastávají názor, že každý, kdo jde na jakékoliv utkání (u derby to platí dvojnásobně) by měl zodpovídat za své věci. Tudíž, když si někdo nedokáže ubránit svojí šálu, tak by si jí na zápas neměl brát. Totéž platí o provokování fans soupeře, pokud na ně někdo řve různé pokřiky nebo přímo před nimi pálí šály, tak se pak nesmí divit, že soupeř na to bude reagovat.

4) Speciálně pro „novináře“ typu pana Sejkory: nejdříve byste si měl zjistit fakta, a až pak o tom psát.

.
.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

3 thoughts on “Prohlášení k událostem před, během a po hokejovém zápase HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – Mountfield Hradec Králové

  1. Takže když budu v jedné ruce držet svého syna, tak druhou mám na to abych si bránil si šálu? Doufám, že FK Paredubice sestoupí do ČFL.Tam si fanděte proti Dolní a za týden Horní!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *