Sokol Pardubice : 1.SC WOOW Vítkovice | Tesla&Beksa na florbale

Pestrá zimní pauza pokračuje i nadále! Jsou to čtyři dny od výjezdu do Kolína, kam jsme se vydali s Beksou 1956 podpořit basketbalisty. Právě v hospodě nás napadlo zajít podpořit Sokol Pardubice v televizním utkání. Proč taky ne, zima je dlouhá a bez fandění je přeci nuda.

Obvolali jsem pár fanatiků, kteří souhlasili a potvrdili účast na zápase. V den zápasu se hodinku před halou schází asi 15 fanoušků, kteří míří k pokladnám pro vstupenku, která stojí pouhých 20,-. Sektor jsme měli vyhlédnutý už delší dobu a tak jsme zamířili rovnou na levou část tribuny. Bylo nám bohužel zakázáno vyvěšovat vlajku UP  z důvodu umístění digitálních reklam pod naším sektorem. Postupem času se celá hala solidně zaplňovala. včetně našeho sektoru, kde se nakonec nacházelo cca 25 fanatiků. První a jediný problém byl s reproduktorem umístěným pod naší tribunou, který nám narušoval naše fandění. Hráči nastoupili na palubu a naše jazda začala, Honza s Kubou se jasně chopili bubnování  a začali hecovat náš kotel. Chorály se drželi dlouho a halou zněl mohutný support fotbalových a basketbalových fanoušků. Povedlo se nám udržet jeden chorál dokonce přes deset minut, což bylo zjevně znát na některých jedincích. Já osobně sem byl mokrej od hlavy až k patě (i na pr***i) a myslím si, že sem nebyl jediný. Za nepříznivého stavu 4:0 se fandění stále drželo velkého tempa a při snížení na 4:3 vypukla euforie a sektor jel na 110%. Velké překvapení pro mě byla celá zaplněná tribuna (včetně vlastního Sokolího fanklubu, který to až na pár pokusů o vlastní pokřiky, vzdal a přidal s k nám), která s námi tleskala do rytmu bubnu. Hráči bojovali a snažili se utkání odvrátit ve svůj prospěch, ale bohužel podlehli loňskému mistru z Vítkovic 10:6 a zkomplikovali si postup do PLAY OFF.

I po odpískání konce utkání fandíme, skáčeme a užíváme si tu atmosféru, která panovala po celý zápas. Ze záznamu sem nenašel hluché místo více jak 30 sekund. Po zápase jsme pokřikem: Pojďte mezi nás…přivolali hráče, kteří nám přišli poděkovat a následovala tradiční fotbalová děkovačka „Povstaň jsi-li…“.

foto: M.Hospodka

Utkání navštívilo celkem 680 diváků, kteří viděli atraktivní zápas se super atmosférou. Závěrem bych chtěl poděkovat všem, co přišli a nechali na tribuně hlasivky. Věřím, že spolupráce BEKSY a TESLY bude pokračovat i nadále a rozroste se o několik fanatiků.

Slovo trenéra SOKOL PARDUBICE:  „Rozhodně bych chtěl moc poděkovat všem více než šesti stovkám diváků, kteří na utkání dorazili. Vytvořili fantastickou atmosféru a jsem pyšný na to, jak celý zápas fandili. Velký dík patří především kotli basketbalovo-fotbalových fanoušků, opravdu smekám,“ pokorně závěrem vzkazuje směrem k fanouškům pardubický trenér.

Televizní záznam ČT4SPORT | ČLÁNEK na webu Sokola |
Fotogalerie od Staníka | Fotogalerie M.Hospodky


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

5 thoughts on “Sokol Pardubice : 1.SC WOOW Vítkovice | Tesla&Beksa na florbale

  1. Ahoj Ultras, ještě jednou vám jménem hráčů a fanoušků moc děkujme za výbornou podporu po celý utkání a jsme rádi, že jste se nezapomněli ani na náš florbal. Děkujeme za podporu a věřte tomu, že se naše zeleno-červené šály objeví i na vašich fotbalovobasketbalových výjezdech! Držíme se hesla Všichni za Pardubice! Zatím děkujeme a rádi se připojíme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *