SOUHRN PODZIMNÍ ČÁSTI 2016

Předchozí ročník nebyl z naší strany ideální a moc dobře jsme si to uvědomovali. Nepodařilo se nám navázat na úspěšné sezóny, kdy jsme hrdě stáli za bránou a fandili našemu milovanému klubu! To se naštěstí zlomilo a naše krize byla částečně zažehnána. Důkazem toho byl první domácí zápas, kdy jsme hostili Žižkov. První tři domácí zápasy jsme fandili v zeleném sektoru, kde to hlavně bouřilo v zápase s Opavou! Tento match byl ukázkový po všech směrech a taky tomu odpovídal konec zápasu, kdy si každého fanouška natáčeli četníci.

k800_dsc02382

Cítili jsme, že má smysl pracovat dále a být opět aktivní na tribunách. Po Opavě dorazil další Slezský tým, a to Baník Ostrava! Hosté měli celý zápas nadvládu a vytvořili tak parádní kulisu. Nutno říci, že i my jsme se snažili fandit celých 90 minut. Bohužel hosté měli mnohem větší početní převahu, kterou by nezvládl téměř žádný ligový tábor přeřvat…

14915571_1585811284769799_596888385847128909_n

Absolvovali jsme jen čtyři výjezdy (z 8), za které si všichni zaslouží obrovský respekt! Nejpočetnější výjezd byl na Žižkov (37) a nejdelší do Třince. Výjezdy: Vlašim, Táborsko, Třinec, Žižkov.

fotkafb
Podzim máme tedy za sebou a je čas se připravovat na JARNÍ BOJE! Každý rok si stěžujeme, že nemáme o co hrát. Stadion stále nestojí a postup do první ligy je zatím jen snem. Berme pozitivně to, že hrajeme o záchranu a každý zápas je pro nás velmi důležitý!!!  Proto se musíme do jarních bojů posílit a ukázat, že stojíme za týmem! Nesmíme se spokojit s naší scénou a musíme jí opět posunout na vyšší příčku! Kotel tvoří mentalita, nikoliv počet!

VY SPÍTE, MY SE BAVÍME!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *