SOUHRN PODZIMNÍ ČÁSTI 2016

Předchozí ročník nebyl z naší strany ideální a moc dobře jsme si to uvědomovali. Nepodařilo se nám navázat na úspěšné sezóny, kdy jsme hrdě stáli za bránou a fandili našemu milovanému klubu! To se naštěstí zlomilo a naše krize byla částečně zažehnána. Důkazem toho byl první domácí zápas, kdy jsme hostili Žižkov. První tři domácí zápasy jsme fandili v zeleném sektoru, kde to hlavně bouřilo v zápase s Opavou! Tento match byl ukázkový po všech směrech a taky tomu odpovídal konec zápasu, kdy si každého fanouška natáčeli četníci.

k800_dsc02382

Cítili jsme, že má smysl pracovat dále a být opět aktivní na tribunách. Po Opavě dorazil další Slezský tým, a to Baník Ostrava! Hosté měli celý zápas nadvládu a vytvořili tak parádní kulisu. Nutno říci, že i my jsme se snažili fandit celých 90 minut. Bohužel hosté měli mnohem větší početní převahu, kterou by nezvládl téměř žádný ligový tábor přeřvat…

14915571_1585811284769799_596888385847128909_n

Absolvovali jsme jen čtyři výjezdy (z 8), za které si všichni zaslouží obrovský respekt! Nejpočetnější výjezd byl na Žižkov (37) a nejdelší do Třince. Výjezdy: Vlašim, Táborsko, Třinec, Žižkov.

fotkafb
Podzim máme tedy za sebou a je čas se připravovat na JARNÍ BOJE! Každý rok si stěžujeme, že nemáme o co hrát. Stadion stále nestojí a postup do první ligy je zatím jen snem. Berme pozitivně to, že hrajeme o záchranu a každý zápas je pro nás velmi důležitý!!!  Proto se musíme do jarních bojů posílit a ukázat, že stojíme za týmem! Nesmíme se spokojit s naší scénou a musíme jí opět posunout na vyšší příčku! Kotel tvoří mentalita, nikoliv počet!

VY SPÍTE, MY SE BAVÍME!


You May Also Like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Creatin ethyl ester nejsilnější forma creatinu