Když jeli Baníkovci k nám, tak jsme museli i my k nim.

22.kolo, FNL, Baník Ostrava vs. FK Pardubice

Huba plná keců a pak jen 9 lidí v sektoru!

banik4 Televizní utkání, neděle, čas 13:45, druhý den svátek (tudíž žádná škola či práce). Vstupenka zdarma, náklady na dopravu na osobu 250 kaček, cesta 3 hodiny autem, soupeř legendární Baník Ostrava a pěkný stadion. I přes tato lákadla si naši fanoušci řekli, že budou malovat vajíčka, plést pomlázku a chválit babičkám nedělní oběd! Jděte do háje 😀.

Ráno se scházíme v restauračním zařízení, po pár pivkách nasedáme do dvou aut a 10 lidí jede kamsi k Polsku. Přijíždíme včas, vlajku Ultras Pardubice necháváme z nepochopitelných důvodů v kufru auta. Asi možná proto, že jsem jí den před zápase vypral, tak aby se neušpinila?banik2

Celková návštěva 4800 diváků na městském stadioně ve Vítkovicíh vytvořila pěknou atmosféru, kterou závidějí prvoligové kluby. Naše fandění odpovídalo počtu, který se sešel v sektoru pro hosty. Místy jsme se snažili na maximum. Po vstřelení gólu do branky domácích točíme chorály a pokřiky. Ani se mi nechce rozepisovat, zda jsme fandili nebo nefandili. V televizi jsme byli slyšet. That´s all.

banik1O čem se chci zmínit je počet, který se sešel v sektoru určený pro nás. Co je s Vámi??? Jste se usrali z Chacharů? Všichni hubu plnou keců jak pojedeme na Baník, kde si to užijeme se vším všudy. Kupuješ si samolepky, máš doma triko Ultras Pardubice, umíš chorály? Kde jsi byl? Nemyslím si, že jsi jel do ruských Varů fandit hokejkám v bojích o udržení extraligy. Nechápu proč nás tam nebylo alespoň 50. Chtělo by se napsat „tak snad příště“, ale my už s Baníkem hrát nebudeme, třeba nikdy.

Nezbývá nic jiného než se soustředit na další prezentace naší skupiny.

Buď hrdý a přijď pobláznit Vinici už tuto středu 19.4. od 17:00, kde přivítáme Vlašim.

Všichni za Pardubice!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *