Nejen fotbalem živ je fanoušek. Jedeme na hokej.

14.dubna se chystali hráči HC Dynamo Pardubice k dalšímu utkání v boji o setrvání v extralize. Po rychlé domluvě s Dynamo Fans rezervujeme místa v autobuse, další dvě auta s členy Ultras Pardubice vyrazila do Jihlavy po vlastní ose. 

dukla1V sektoru pro hosty se schází 400 – 500 Pardubáků, včetně cca 15ti hlav Ultras Pardubice. My se shromažďujeme u bubnu a speakera, vyvěšujeme naší vlajku a jde se na to. Do první obdržené branky rozjíždíme s hokejovými fans solidní support. Další góly v naší brance vrací retro fandění (tleskání, jednoduché pokřiky) do našeho kotle. Během druhé třetiny si vyříkáváme názory s jihlavskou sekuritkou. V některých momentech už jsem myslel, že se strhne mela. Třetí třetina a 4minutová salva v podobě 3 golů v síti Jihlavy podněcuje k fanatismu, zapojují se téměř všichni. Ovládáme atmosféru v hale. Je odpálená dýmovnice po vstřelené brance, která umocňuje náš support.

V skutku skvělá atmosféra, o kterou se starají o domácí fanoušci. Po zápase se naši členové zaplétají do potyčky s fízlama, i s pár blbcema z Třebíče.

Děkujeme všem za slova chvály na adresu UP. Jsme si vědomi, že umíme vyburcovat hokejáky k fandění, které snese přísná měřítka. Spolupráci s Vámi hodnotíme kladně. V budoucnu se opět potkáme Jižní tribuně i na výjezdě. Podpořte nás na fotbale!

Všichni za Pardubice!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

2 thoughts on “Nejen fotbalem živ je fanoušek. Jedeme na hokej.

  1. Dýmovnice si raději příště zapalte u sebe doma v pokojíčku. Do haly tohle nepatří a děláte tím jen ostudu.

  2. nemam problem vas jit podporit ale na hokej se priste vyserte s tema dymovnicema to si nechejte na fotbal ale netahejte to do hokeje dekuji :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *