Rozbijeme Příbram!

Pardubičtí fotbalisté přivítají na svém pažitu celek z Příbrami. Vůbec poprvé v historii se v rámci soutěžního duelu utkáme se středočeským klubem, který do FNL sestoupil z nejvyšší soutěže. V hostujícím dresu se představí známá jména jako Rudolf Skácel, Peter Grejciar či Tomáš Zápotočný. Věkově se jistě neřadí mezi juniory, nicméně jejich um a zkušenosti jsou potěšením pro leckterého fandu kopané. Poradí si naši borci i na posedmé v domácím prostředí a zvítězí?


V domácím prostředí sbíráme bodů jako máku. Z možných 21 bodů naši fotbalisté získali 18! Pojďme od úvodní minuty vytvořit bouřlivou atmosféru, která požene naše borce za vítězstvím. V pátek 17. 11. v  10:15. S fotbalovou Příbramí je spojena kontroverzní osoba v podobě Jaroslava Starky.

Na přelomu druhého tisíciletí hrála Příbram evropské poháry, tehdejší pohár Intertoto, kde si zahrála s anglickou Aston Villou. O rok později ve 2. kole poháru UEFA narazila na řecký PAOK Soluň. V první české lize skončil příbramský klub před sedmnácti lety na čtvrté pozici, před třemi lety pátí, kdy jim těsně utekly boje o Evropu. Teď jede 1.FK Příbram bojovat o body do východočeské metropole. V domácím zápase před reprezentační pauze zvítězili „Stárka boys“ proti Opavě v poměru 3:1. Marila v tomto ročníku zvítězili dvakrát na hřištích soupeřů. Venkovní utkání Příbram naposledy vyhrála v září v Mechově, následně venku prohrála ve Vítkovicích i v Sokolově.

Útočník od řeky Litavky Karsten Ayong vstřelil šest gólů. Náš Michal Petráň rovněž rozvlnil síť šestkrát. Kdo bude v pátek úspěšnější? Zazpíváme si „Michal Petráň góol, Michal Petráň gól, Michal Petráň to je šampión“?

V pátek nás čeká poslední domácí zápas v roce 2017. Další domácák se bude hrát až necelé 4 měsíce (proti Hradci Králové). Proto jdeme všichni fandit! Z reakcí hráčů po zápase s Varnsdorfem lze vyvodit, že se jim bouřlivá atmosféra líbila a pomohla jim k obratu výsledku. Zopakujme skvělý support!

Nalaďte si hlasivky a v pátek na Vinici. Není FKP jako FKP! Za Pardubice! 1015 FANATICSJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *