Volby 2017!

My volíme FKP! Naší republiku čekají volby a tak si v médiích můžeme přečíst spousty různých slibů, co a jak zlepšit v naší malé a krásné zemičce. Jelikož nás spíše otravuje předvolební boj, rozhodli jsme se, že porovnáme současné výsledky našeho fotbalové klubu s výsledky loňského roku.

Pardubičtí fotbalisté se po 11 odehraných kolech nacházejí na skvělé 3.pozici a to se ziskem 22 bodů z 33 možných. Jak jsme na tom byli loni touto dobou? Jistě si mnozí z Vás vzpomenete na tu bídu, která se odehrávala na podzim 2016, kdy i někteří už se chlácholili, že ČFL je soutěž, která by se nám více líbila, co se týká výjezdů(maximálně). Naštěstí hrajeme stále druhou nejvyšší fotbalovou soutěž v naší zemi. A vedeme si tam velmi dobře.

Nejdříve se ale pojďme podívat o 12 měsíců do minulosti. Napadlo by Vás před rokem, že bychom mohli mít nejlepšího brankáře, borce v útoku, který má statistiku gól na zápas nebo záložníka(který dostal rozum a nehraje už za mechov), který každý druhý zápas dá góla? Ne, protože… Po 11ti odehraných zápasech na podzim 2016 jsme získali 7 bodů. Z 11ti utkání jsme vyhráli pouze jednou! Za to 4x remizovali a dokonce 6x prohráli. To vše při záporném skóre 6:19.

Letos je to„perníková“ pohádka. 11 zápasů v sezoně a hned z toho 7 výher! 4x jsme tento podzim odešli ze hřiště s prázdnou. Celkově při skóre 16:8. Náš klub ztrácí na postupové místo do HET ligy pouhý bod. Jen blázen by si mohl myslet, že postoupíme do vyšší soutěže, ale my blázni jsme! V dobrém slova smyslu. Chceme vítězství, chceme žít dále tuto pohádku, kdy pardubický fotbalový klub hraje na nejvyšších příčkách Fortuna národní ligy.

Další chloubou je skvělá bilance na domácím stadionu pod Vinicí. Pouze 3 body jsme doma ztratili a jsme nejlepším hrajícím týmem z celé soutěže. Pouhé 4 góly ze 6ti utkání naše obrana v čele s Milanem Knoblochem inkasovala.

Mimochodem Milan Knobloch má v této sezoně vychytané 4 čistá konta a řadí se v této statistice mezi nejlepší golmany soutěže.

Michal Petrááááň gooool, Michal Petrááááň goooool, Michal Petráň to je šampioooon.

„Bodejť by ne, když nasázel 5 gólů za 500 minut !!! Posila z pardubického předměstí Pavel Černý má také skvělá čísla. 5 gólů a 2 asistence. ….Fantastický počin, borci! A tak v dnešních dnech, kdy se Ty rozhoduješ komu dát svůj hlas, je přece nad slunce jasné, že všichni bychom měli volit FKP. Přijď na Vinici 28.10., sobota 10:15.!

Průměrná návštěva domácího stadionu je cca 600 diváků, hráči si zaslouží více! Víme, že to nebude lepší, ale co můžeme ovlivnit je náš support! Zmobilizujte se ultrasáci! Na nic nečekejte.

Pojďme pobláznit Vinici! Volte FKP! Za Pardubice, bije naše srdce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

One thought on “Volby 2017!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *