Všichni na Varnsdorf!

Bude stadion! Přijď na Vinici!

Tento týden se na půdě pardubického zastupitelstva odehrála bitva, která pro náš klub, město a fanoušky znamená hodně. Bude fotbalový stadion! Jasně, že se sejdeme na novém stadionu  až za pár let, ale radost máme všichni obrovskou a prototo pojďme oslavit společně. Již při sobotním uktáním proti Varnsdorfu 28.10. v 10:15.


Pardubáci mají zatím letos doma Pod Vinicí skvostnou bilanci. Z 6 zápasů 5 výher a pouze jedna prohra. S touto domácí bilancí jsme nejlepší v celé soutěži. Na druhou stranu se Varnsdorfu daří sbírat remízy venku, z šesti zápasů uhrálo 4x remízu a vstřelil 8 gólů. Ten poslední venkovní zápas, v Opavě, skončil remízou 3:3!

FK Varnsdorf se nachází na 14.místě FNL se ziskem 9 bodů. Není radno ho podceňovat. I když sázkové kanceláře vypisují sexy kurz okolo 1,7 na vítězství nejlepšího klubu ve východních Čechách. Exligový trenér Zdenko Frťala přiveze do Pardubic mimo jiné tým složený z jednoho Brazilce, Ukrajince či Angličana. V kádru je útočník Stanislav Klobása, který je na hostování z ligové Mladé Boleslavi, vstřelil 4 góly ze 6 utkání. Tento mládežnický reprezentant stojí za zlepšenými výsledky severočeského klubu. Z posledních 7 utkání prohrál Varnsdorf pouze jednou, v tomto výčtu uhrál 5 remíz a pouze jednou prohrál.

Zajímavostí je, že brankáři Samoel a Porcal mají odchytáno shodně po šesti utkáních.

Od roku 2012 máme negativní bilanci ve vzájemných zápasech s tímto klubem (3 výhry FKP, 6 výher pro Varnsdorf). Poslední zápas Pod Vinicí skončil vítězstvím našeho klubu 2:1, které zařídil dvěma góly Michal Petráň.

Delagace rozhodčích: Dubravský –Batík, Dohnal.

Pohled na tabulku napovídá, že bychom měli zlepšujícího soupeře „přejet“. Ovšem poslední výsledky naznačují, že nás čeká vyrovnaný zápas, proto pojďme naše borce už od první minuty hnát za prvním gólem!

Na zápas bude připravena choreografie – 99.výročí vzniku Československa.

Chcete se podílet na přípravě choreografií? Napište na facebookový profil Ultras Pardubice.

Touto cestou Vás všechny chceme požádat, abyste nás materiálně podpořili. Barvy, papíry, papírové role, igelity, kartony, izolepy, atd., to vše je potřeba pro realizaci chorea. Stačí zajít do zeleného sektoru do kotle a známým tvářím předat Váš příspěvek. Děkujeme za spolupráci.

Jak jste jistě postřehli, tak pardubičtí fotbalisté hrají koukatelný fotbal, který přináší výsledky. Od tohoto pondělí víme, že bude nový stadion. Našlo by se i více důvodů proč v sobotu přijít zafandit. Neváhejte a jdeme, bude to velké.

Za Pardubice !!!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *