VŠICHNI NA ZNAČKY, LIGA ZAČÍNÁ!

Již za pár dní začíná jarní část sezóny, kterou netrpělivě vyhlížíme. V podzimní části se našim borcům moc nedařilo a tak nás čekají opravdové boje o záchranu ve FNL. Nám se naštěstí podařilo dát UP dohromady a opět jsme se scházeli na každém utkání, kde jsme se  snažili  tvořit atmosféru. Při zápase s Baníkem a Opavou to nebylo špatné, ale určitě s tím nejsme uspokojeni. Při posledním utkání na Žižkově se nás sešlo téměř 40 a atmosféra byla na velmi dobré úrovni. Na tento zápas chceme navázat i v druhé polovině sezóny. Pojďme se opět vyburcovat, vezměte kámoše, sourozence a přijďte se každý ráno pobláznit! Nic není hned, ale společnými silami to někam dotáhneme! Sezením za počítačem a stěžováním nic nezměníš! Nebuď kurva bez hrdosti a podporuj svůj místní klub!

Na utkání se Sigmou chystáme choreografii, tudíž bychom potřebovali stoprocentní spolupráci!
Premiérově budou také v prodeji nové samolepky ULTRAS PARDUBICE za 40,- Zakoupením těchto samolepek podpoříte rozvoj UP.

VŠICHNI NA SIGMU! VY SPÍTE, MY SE BAVÍME!

 

bavime

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

BCAA aminokyseliny pro nárůst svalů