FC Vysočina Jihlava – FK Pardubice (1:0)

Na tento zápas se nám bohužel nepodařilo vypravit autobus, a tak jsme se každý vydali po vlastní ose!

V sektoru se nás sešlo 18, což je na páteční termín dobré. Samozřejmě se není čím chlubit, ale bereme v potaz to, že je hodně lidí na dovolených a spousta z nás nebyla uvolněna z práce. Jedna autoposádka přijela až ke konci prvního poločasu. Celý zápas se prezentujeme vytrvalým supportem, a to i přes nepříznivý výsledek jediného gólu S.Klobásy z úvodu zápasu. Vizuálně se prezentujeme pouze třemi vlajkami na plotě a snad „dobrým dojmem“ z naší aktivity.

Domácí mají ve fandění větší mezery, ale na druhou ligu slušný! Sešlo se jich cca 35-40 a prezentovali se již otřepaným choreem (perníček ze SHREKA) Toto choreo měl už Mechow, následně Sigma a teď znova Jihlava. A na něj navazující modrou dýmovnicí. Krom toho vyvěsili 4 vlajky na plot.

Ohledně občerstvení…nejhorší v celé lize! Stánek zavřen, takže jsme byli odkázáni na obsluhu z jiného stánku, která v prvním poločase donesla 10 piv, 0 klobás a 0 točených malinovek, protože již ve 25 minutě došla. Druhý poločas začala nosit piva od 70 minuty…TRAGÉDIE!

Celková návštěva slušná – dle pořadatelů 1680 diváků (fakticky stěží polovina). Pardubáci by si měli vzít příklad, protože i gaučáci v Jihlavě se zapojují do tleskání!!!