Mizerné DERBY

Asi po 150 dnech se scházíme konečně na fotbal. Východočeské derby. Jeden z mála zápasu, který stojí za to brzy vstát a jít si zabouřit na stadion.


Prohra na hřišti, prohra v hledišti. Počet v kotli je tristní – cca 40 hlav.

Roli support leadera se zhostil nováček a dával nám po celý zápas zabrat. Neustále se točily chorály a pokřiky. Vzhledem k tomu, že to byla jeho premiéra, tak pojďme ho pochválit a zároveň poděkovat za jeho 100% nasazení!

Vyvěšené flagy: Cremator Comando, Ultras Pardubice, Pardubická Omladina (premiéra), 1015 Fanatics.

Fandění je celkově podprůměrné, pouze chvílemi snesla kritičtější měřítka. Jak se vyvarovat do příště, abychom neodcházeli s rozporuplnými pocity?

Zde je jednoduchý návod:

1. Vyspat se doma – když přijdu po celodenním/večerním/nočním tahu na Vinici, tak logicky nemůžu fandit, skákat, tleskat, zvedat ruce na 100%. Nedali jsme si náhodou zákaz alkoholu?!

2. Umět chorály zpaměti – nejsme fanklub, který má 3 jednoduchý pokřiky a točí je dokola. Na webu http://www.pardubaci.eu/choraly/ se doučte slova, bez toho to vážně nejde :-) . V budoucnu vznikne oficiální YouTube kanál s nahrávkami chorálů.

Velice nás mrzí, že se nás nesešlo v kotli více, ale my na tom pracujeme a věřte, že TO jednou dáme. Dále nás mrzí, že když náš fotbalový tým je v tlaku, časomíra ukazuje 87.minutu, tak ostatní tribuny nepovzbudí naše hráče. To je tak těžké zakřičet „My chceme gól“? Nebo aspoň zaplácat rukama jako v Duhové aréně nebo jak se jmenuje ta aréna, kam lítají milióny z radnice (Přičemž návštěvníci druholigového fotbalu v Pardubicích se brodí v bahnu :D). Další nad čím nám zůstává rozum stát je celková návštěvnost? Na podzimní zápas s Příbramí došlo cca 1.200 díváků. Na derby s Mechovem dojde 1.700? No co to je? PROBERME SE VŠICHNI – i hráči, ti totiž na jaře za 2 zápasy nevstřelili branku.

Pár slov k Ultras hRadec. Ke konci zápasu vytvořili pěknou atmosféru. Jejich počet cca 130 hlav za bránou je vzhledem k souběžně hranému zápasu Mountfieldu České Budějice, teda Kradec Králové, slušný.

Derby je fuč a tak se pojďme už všichni soustředit na další domácí zápas, který se koná 4.4. 2018, středa 16:30. Sejdeme se v Zeleném sektoru. Přijede Vítek :-)

Konečně nás čeká výjezd – 22.4., neděle 10:15. Jedeme na Žižkov, jedeme se bavit :-)Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *