Super středa!

Konečně!

Středeční dohrávka 19.kola Fortuna národní ligy proti Vítkovicím přinesla první jarní výhru – 4:1.

V netradičním středečním termínu se scházíme na Vinici za bránou. Pár minut se „rozkoukáváme“ , však ono jít fandit v 16:30 je pro nás nezvyk. Ovšem Honza Řezníček již ve 3.minutě rozvlnil síť překrásnou střelou. „Honzo, více střílej, nenahrávej pořád.“ :)

Za deset minut Pan útočník Michal Petráň si připsal sedmou branku v sezoně. To už náš support nabíral na otáčkách. Opozdilci došli do kotle, radost z krásného počasí a především skvělý výkon našich borců nám nahrává pro vytvoření důstojného supportu (na středu).

Ve 39.minutě vsítil třetí branku Pardubic kapitán Honza Jeřábek. Pokud se nepletu, tak naše hrající legenda pardubického fotbalu dala svůj 1.gól v této sezoně. Gratulace, kápo. V neděli dáš dalšího fíka.

O minutu později snížili hosté na 3:1. Doposud skvěle hrající Pardubáci, tento náhodný gól z ojedinělé akce v prvním poločase snad ani nemohl rozhodit.

Začátek druhé půle náš kotel nezastihl v top formě. To já prostě nikdy nepochopím. Buďme včas na značkách na všechny začátky poločasů. Na stadion na Vinici nechodí ani tisícovka lidí, takže jsou nulové fronty u občerstvení. Hráči také nechodí na hřiště pozdě po hvizdu rozhodčího.

„Petrys“ okolo 54.minuty navyšuje vedení opět o 3 branky. 4:1! Paráda. 8.gól v sezoně. To jde, když vezmete v úvahu statistiky (16 zápasů, 8 branek). PROSTĚ MICHAL PETRÁŇ ŠAMPIÓN. Fandíme na maximum, zní to pěkně. Držíme chorály několik minut v kuse. Bavíme se fotbalem, bavíme se supportem. PAK ALE najednou náš kotel prořídne? To je další absurdita našeho Ultras. My umíme udělat 40ti členný kotel, který fandí dobře, ale za deset minut tam stojíme ve 20ti lidech. A za chvíli je pro změnu 30 hlav. Zamyslete se.

Ke konci zápasu se snažíme do fandění zapojit i ostatní tribuny. Někteří se chytli, tak v tom vytrvejme, časem se to ujme. Ovšem MY MUSÍME JÍT PŘÍKLADEM.

Po závěrečném hvizdu odpalujeme červené a bílé dýmy. Milan Knobloch přibíhá jako poslední na závěrečnou děkovačku. Čekání na „pardubickou zeď“ vyplňujeme popěvkem „Milan Knobloch lealeale..“. Mimochodem, brankář v dresu pardubického klubu má nejvíce odchytaných zápasů s čistým kontem – celkem 8. KNOBLOCH DO REPRE!

Levý obránce Tomáš Čelůstka (hostování z Opavy) se zdá být jako správný chlápek, co má smysl pro humor. Po konci zápasů zdravíme na dálku jeho předchozího chlebodárce (SFC Opava), to je někde u Polska, pokřikem „Je*at Opavu, tu ku*vu“.  Tomáš to bere s úsměvem. Co mu jiného zbývá, když jeho současní spoluhráči náš pokřik kvitují a do rytmu tleskají. Tento typ hráčů máme rádi. Kvůli Vám chodíme bouřit.

Vyvěšené flagy: Ultras Pardubice, Pardubická omladina, 1015 Fantatics, Cremator Comando.

V NEDĚLI máme zápas s Opavou. 10:15. Budeme v televizi, tak se hezky učešte, ustrojte, ať nám to sluší při bouřlivém supportu po celých 90 minut :)

K zápasu s Opavou nemá cenu psát více než-li to, že na půdu Pardubic zavítá vedoucí celek, který jisto jistě postoupí do nejvyšší soutěže. Správně tušíte, že z Opavy dovalí početný zápas ultrasáků, tak hecujte své kamarády a kamarádky ze škol či kolegy ze zaměstnání, ať mají hráči skvělou kulisu!

CHEME NOVÝ STADION! ZA PARDUBICE BIJE NAŠE SRDCE!

Jo a ještě jedna věc: JSME TŘETÍ V TABULCE! „Táááák jsme třetíííí no a cooooooo“ :)