Žižkoff ten je náš!

Náklady na výjezd 200,-…. Hrajeme o nejvyšší příčky v Národní lize. I přesto se nás schází cca 22 hlav v sektoru hostí.


Před 8.hodinou ranní v neděli se scházíme před vlakovým nádražím. Kupujeme jízdenky na vlak a občerstvení. Ve vlaku klasika: bavíme se mezi sebou, zpíváme, lepíme samolepky.

Po příjezdu do matičky měst na nás čekají pánové od četnictva. Jeden z nich se nás ptá: “Kde je zbytek? Měli jsme nahlášeno alespoň 40 hlav.“ Zasmáli jsme se a šli jsme na stadion Viktorky. Cestou procházíme staveništěm a zdravíme naše tmavší spoluobčany, kteří toho času opravovali chodník. Cikáni nebyli nadšení z toho, že stavbou procházíme, ale když viděli, že jsme v doprovodu cca deseti kosmonautů, tak drželi jazyk za zuby a makali dál. Děkujeme našemu klubu FK Pardubice za volné lístky do sektoru hostů, i za převoz bubnu z Pardubek do Prahy a zpět!

Při vstupu do sektoru příslušníci PČR sbalí jednoho z nás. Ovšem v 2.poločase s námi bouří v sektoru. Jak se dostal na stadion? To nechápu. Pečlivě zkontrolované vlajky domácí sekuritkou vyvěšujeme na plot: Ultras Pardubice, Pardubická omladina a 1015 Fanatics. Okolo bubnu se shromažďuje cca 22 fanatiků z města perníku.

Od úvodního hvizdu až do toho závěrečného fandíme, jak se sluší a patří. Dle ohlasů jsme byli dobře slyšet v TV. Kupříkladu chorál „Pardubice – fandí celá Vinice –  pojďme hoši dáme góóól – ať může slavit stadion“ zněl úderně a hlasitě jak na stadionu, tak i ve zvukových mikrofonech České televize, která přenos živě vysílala. Bylo vedro! Sluneční paprsky mířily na naše vypracovaná těla z barů. Hasiči nás kropili vodou a tak jsme jim za odměnu odpálili jen jednu červenou dýmovnici. Fotbalisté zvítězili na půdě Viktorky Žižkov 1:0 a opět se posunuli v tabulce na 3.místo Národní ligy, kde jsem přeskočili mechováky. Vítězný gól, si po krásně zahraném rohovém kopu, připsal Pavel Černý (6.branka v sezoně).

Když jsme chtěli opustit stadion, tak byl další fanatik zadržen ACABama. Čekáme, až si našeho kamaráda opíšou a vyfotí. Klasické focení od fízlů se proměnilo v zábavu… Dotyčný se fotí ve stylu J. Lavického :D.

NÁŠ SVĚT NEZNIČÍTE, PYRO NENÍ ZLOČIN!

Nicméně zábava ještě nekončila. Směrem k hlavnímu nádraží hlavního města si to štráduju přes ten chodník, kde kluci ze solárka stále „makali“. Tentokrát nám určují kudy Češi mají chodit a tak pykali. Něco jako vidle a další pracovní nástroje lítali vzduchem, do potyčky mezi Ultras Pardubice a cikány se přidávají i kosmonauti. S námi byly vždycky problémy.

Vskutku pěkný výjezd! Výhra! Super počasí. Skvělé zážitky. POJEĎ S NÁMI DO PŘÍBRAMI!

Zápas v Příbrami se koná 20.5. v neděli. Jedeme společně autobusem!
Od pondělí 30.4.2018 bude možnost se hlásit na výjezd do středočeského města, které míří zpět do nejvyšší ligy. Zkazíme jim postupové plány?Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *