ROZHOVOR s Tomášem Čelůstkou

K dalšímu rozhovoru jsme si přizvali velmi oblíbeného hráče u fanoušků, skromného a hodného člověka. Je jím hráč, který má za sebou několik úspěšných druholigových sezón a dokonce finále poháru – ČELDA! Tento zkušený bek odehrál v minulé sezóně 2430 minut a připsal si dvě branky. Možná to někomu přijde málo, ale Tomáš se určitě může pyšnit svojí kopací technikou a skvělou prací s míčem. Na konci rozhovoru se můžete dočíst, co si Tomáš zpívá se svoji ženou! Je vidět, že oba mají dobrý vkus!

1. Ahoj Tome, určitě není nutné tě představovat našim fanouškům, ale přeci jen bychom Tě poprosili o krátké shrnutí tvého života. Odkud pocházíš, kde jsi začal s fotbalem a kdo Tě v něm nejvíce podporoval.
Pocházím ze Zlína, kde jsem se narodil a začal s fotbalem v 5 letech. Největší podpora, kdy jsme začínali s bráchou, byla jednoznačně od našich rodičů, kteří nás podporují dodnes!

2. Na jaké angažmá vzpomínáš nejvíce a proč.
Tak nejvíce vzpomínám určitě na Opavu, protože jsem tam strávil tři a půl roku. Zažil jsem i pár opravdu velkých zápasů. Mimo jiné mi Opava dala šanci, když jsem začínal ve 2.lize.

3. Četli jsme, že máš výborný vztah se svým bráchou. Kdybys měl na výběr hrát za vysněný klub, nebo hrát s bráchou v jednom týmu, co by sis vybral?
Tady není o čem… hrát s bráchou! :-)

4. Na jaký zápas vzpomínáš ve své kariéře nejvíce?
Spousta lidí by řekla, že na finále Českého poháru. Já musím říct, že nejvíce na derby s Baníkem Ostrava. Baník sestoupil do 2 ligy a člověk vnímal, jak se obě strany fans chystají na tento zápas. Bylo to něco neuvěřitelného. Na vítkovický stadion přišlo přes 13 tisíc diváků. I když jsme prohráli 3:0, to co se při tom zápase odehrávalo bylo úžasné! Dodnes mám husí kůži, když mám možnost vyprávět o tomto zápase.

5. Jak jsi spokojený tady v Pardubicích? Jaké místo se ti tu líbí nejvíce?
Pardubice mi přirostly k srdci, hlavně tedy mojí ženě. Máme tady oblíbený místní park u „galerky“. Já mám tady ještě jedno místo rád, tím je Vinice.

6. O naší kabině se říká, že má skvělou atmosféru. Ale přece jenom, kdo ti je z naší kabiny nejbližší?
To je pravda! Ale musím říct, že mám ke všem klukům stejně blízko, tak to je.

7. Sleduješ aktuálně ultras scénu v ČR? Jaký je podle tebe nejlepší fans tábor v první a druhé lize?
Tak určitě ji vnímám, ale nejsem žádný odborník. V první lize u mě vyhrává Opava a ve druhé Ultras Pardubice.

8. Stal ses jedním z oblíbenců našeho kotle. Doufáme, že bereš s nadsázkou pokřik proti tvému bývalému klubu!
Vždycky se u toho hodně pobavím, jste skvělí!

9. V Opavě jsi zažil určitě výbornou atmosféru, ale pokud se podíváme na ostatní tábory ve druhé lize, tak Opava měla tehdy veliký nadstandard. Nemrzí tě, kolik lidí chodí na Vinici?
Tohle bych úplně nechtěl srovnávat, určitě mě to nemrzí! Já se na to dívám jinak a smekám před vámi, v jakém počtu za námi vždy na Vinici přijdete a jak fandíte, nemá to chybu!

10. Jaký zápas v pardubickém dresu, z pohledu fans scény, se ti nejvíc líbil. DOMA/VENKU.
Domácí nedokážu odpovědět konkrétně, protože se mi libí všechny. Venkovní určitě v Hradci Králové (pozn. redakce- v Mechowě).

11. Jaký máš názor na pyrotechniku? Myslíš, že Ultras brání vstupu rodinám s dětmi?
To bych neřekl. Světlice dokážou udělat krásnou atmosféru na stadionu.

12. Pojďme na téma Letního stadionu…Mluví se v kabině o tom, jaké jsou tahanice kolem revitalizace?
Nějakou dobu jsme to probírali, hlavně na jaře, kdy to bylo nejvíce aktuální. Teď už ale ne, soustředíme se jen na to, abychom předváděli dobrý fotbal a přilákali co nejvíce diváků na stadion Pod Vinicí.

13. Pamatuješ si už nějaký náš chorál? Popřípadě který se ti líbí nejvíce.
Jasně že si pamatuji! Tady musím odpovědět i za moji ženu. Nejvíce se nám líbí „Ultras Pardubice tady jsou“. Když máme náladu, zazpíváme si ho i doma! Nejlepší část chorálu je „červenobílí, to se nám líbí“

14. Můžeš pozvat fanoušky na první domácí zápas?
Rozhodně! Budeme velice rádi, když přijdete v co největším počtu a poženete nás za vítězstvím. Bude důležité dobře odstartovat soutěž a Vy nám můžete svými hlasivkami pomoci!

15. Závěrem ti gratulujeme ke sňatku, snad budeš nadále nosit kopačky a ne papuče! Díky za rozhovor.
Děkuji za podporu, pánové a dámy!Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *