SLOVÁCKO – PARDUBICE

Slovácko byl jeden z výjezdů, kam jsme se po postupu do první ligy těšili asi nejvíce, v první sezoně, zůstal kvůli Covid podmínkám zavřený sektor, takže jsme se na stadion dostali jen v omezeném počtu na hlavní tribunu. Letos jsme tedy neponechali nic náhodě a rozhodli jsme se do UH vypravit autobus fanatiků, bus se tedy podařilo sehnat a na řadu mohlo přijít hecování k samotnému výjezdu. Zpočátku to vypadalo, že bus plně neobsadíme, ale naše obavy se nenaplnily a v sobotu v dopoledních hodinách se na místě srazu schází na čtyři desítky Pardubáků všech věkových kategorií.

 

Mnoho z nás dospává cestou páteční akce, ostatní doplňují tekutiny a v zadní části busu probíhá menší diskotéka. Cestou ještě nabíráme další fanoušky, doplňujeme pitivo a ladíme hlasivky na zápas. Víceméně nám po celou dobu cesty prší, nejspíše slzy našeho předsedy, který tu nemůže být s námi a zrovna vstupuje do nové etapy života svým ANO (ještě jednou GRATULUJEME!).

 

Do UH dorážíme zhruba hodinu před zápasem, někteří se jdou ještě otestovat, ostatní už míří ke stánku s pivem a klobásou. Vyvěšujeme vlajky, zdravíme hráče na rozcvičce a vybíráme místa k fandění. V sektoru se nás nakonec schází něco kolem 50 hlav (Z toho 7 Bohemians) – DÍKY ZA PODPORU. Support začíná, bohužel po 14 minutách prohráváme 2:0. Nevadí, jedeme dál, střídáme chorály, bavíme se i přes špatné výkony našich hráčů na hřišti. Ve 28. minutě vytahujeme prezentaci pro novomanžele a odpalujeme dva dýmy a několik stroboskopů. I když nám hráči svou hrou moc nepomáhají, v sektoru panuje nejlepší letošní support.

I ve druhém poločase panuje na tribunách skvělá atmosféra, a to jak v našem kotli, tak i u domácích. Počasí nakonec vyšlo nádherně, takže jsme celému stadionu v UH ukázali, jak se na nás podepsal lockdown, při již tradičním pokřiku, kdo má triko, fandí hRADCI. I přes zlepšený výkon našich hráčů v druhé půli a gólu Brazilce Cadua to na vyrovnání nestačilo a odjíždíme bez bodu.

Cesta domů probíhá v poklidu, popíjíme a užíváme si poslední chvíle tohoto TOP VÝJEZDU. Do Pardubic dorážíme před 23h, někdo míří šířit radost z fanatismu ještě do barů, ostatní domů, jeden z nás dokonce ještě do práce – KLOBOUČEK!

 

Po REPRE pauze nás čeká Liberec a 17. 9. VŠICHNI NA DERBY!!

Foto: supporters.cz & Deník (Stanislav Dufka)

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 50 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

You May Also Like

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *